Haftalık Program ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020 )​

HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020) 18 Ocak 2020 Cumartesi Sakarya Spor Salonu / Boks Salonu Saat 10:00 Üst Minik Yıldız ve Genç Bayanlar-G...

HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020)

18 Ocak 2020 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu / Boks Salonu

Saat 10:00 Üst Minik Yıldız ve Genç Bayanlar-Genç Erkekler Ferdi Boks Müsabakaları İl Seçmesi ve İller Arası Teşvik Turnuvası

19 Ocak 2020 Pazar

Yeni Hendek Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit A.Gaffar Okkan İllerarası Karate Turnuvası

20 Ocak 2020 Pazartesi

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derince Spor

(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)

21 Ocak 2020 Salı

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Mersin Üniversitesi

( Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi )

22 Ocak 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 ASAŞ (A)-ASAŞ (B)

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

23 Ocak 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 17:30 Anadolu Basket-Antspor

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

24 Ocak 2020 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Karate İl Seçmeleri

25 Ocak 2020 Cumartesi

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş.-Elazığspor (TFF 2.Lig)

26 Ocak 2020 Pazar

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Salihli Belediye

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi)

27 Ocak 2020 Pazartesi

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Belediye Kütahyaspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

28 Ocak 2020 Salı

Arifiye Stadı

Saat 14.00 Arifiye Kalaycıspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

29 Ocak 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 Karadeniz Ereğli Bld.-Anadolu Basket

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

30 Ocak 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 17:30 Antspor-ASAŞ (A)

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

31 Ocak 2020 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

1 Şubat 2020 Cumartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

2 Şubat 2020 Pazar

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

3 Şubat 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

4 Şubat 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10.00-13:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Müsabakaları

5 Şubat 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig B Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Kazimiyespor-Kocaalispor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Arifiyespor

Geyve Stadı

Saat 14:00 Geyvespor-Hendek Dereköyspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sakarya T. Demirspor- As Akyazıspor

Süper Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Sakarya Kırkpınar

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00 Karaaptiler Akın-Kocaali Sahilspor

Ekrem Karaberber Tesislerı

Saat 14:00 Serdivanspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Harmanlıkspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Karasuspor-Söğütlüspor

1. Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Akyazı Akınspor-Alaağaçspor

Saat 17:00 Küçüçek Beldespor-Fırtına G.B.

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Hızırtepe Özenspor

Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı Sahası

Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Yeni Alandüzüspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-Kocadöngelspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Yeşiller Gençlik

1. Amatör Lig B Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Akyazıspor-Hacımercanspor

Saat 19:00 Akyazıgücüspor-A.Çınarlık G.

Mekece Sahası

Saat 13:30 Hayreddinspor-Büyükyanıkspor

Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Kızılcıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Sakarya TEKspor-Hendek Boğazspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 O. Harunustaspor-Ozanlargücüspor

1. Amatör Lig C Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Keremalispor-Ferizlispor 2011

Saat 19:00 Yağcılarspor-Hendek Yenimahallespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kuzulukspor-Yuvalakspor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Aşağı Kirazcaspor-Sakarya SHÇEK

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kaynarcaspor-Akova Barışspor

1. Amatör Lig D Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Taşburunspor-Sakarya Caddesi

Saat 17:00 Pazarköy Eğitimspor-Altınderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Garajlar Taçspor-Hacıkışlaspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akçayspor-Yuvalıderespor

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Harbişspor

Yıldız Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası

19 Ocak 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Sakarya Anka Bayan Futbol K.

Saat 14:00 Kocaeli Bayan F.K.-Sakarya Ozanlargücüspor

20 Ocak 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol K.- Kocaeli Bayan F.K.

Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Düzce Kadın Futbol

22 Ocak 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Kocaeli Bayan Futbol K.

Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Sakarya Anka Bayan F.K.

U14 Futbol Liginde Haftalık Program

20 Ocak 2020 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akyazı Karadeniz-Sapanca Akademispor

Saat 15:30 Arifiyespor-Hendekspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Çatalköprüspor-Sakaryaspor A.Ş.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Erenlerspor-Harmanlıkspor

Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Sakarya T.Demirspor

U15 Futbol Ligi Yeşil-Beyaz Grupta Haftalık Program

17 Ocak 2020 Cuma

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendekspor-Kazımiyespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasuspor-Karapürçekspor

Saat 19:30 Hacıfazlıoğluspor-Kocaali Sahil

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan Ftb. Klb.-Sakarya Eğitimspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Acıelmalıkspor-Geyvespor

Saat 19:30 Arifiyespor-Hızırtepe Özenspor

18 Ocak 2020 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Çatalköprüspor-Söğütlü Kalespor

Saat 15:30 54 Ftb. Klb.-Gazellerspor

23 Ocak 2020 Perşembe

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Sakaryagücüspor-Pamukova 1968spor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Sapanca Akademispor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Saat 15:30 S.T. Demirspor-Akyazı Akınspor

24 Ocak 2020 Cuma

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yazlıkspor-Karasuspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Hendekspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karapürçekspor-Hacıfazlıoğlu

Geyve Sahası

Saat 15:00 Taraklıspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Serdivanspor-Sakarya Caddesi

Saat 15:30 Gazellerspor-Çatalköprüspor

Saat 17:00 S.Ada Futbol K.- 54 Futbol K.

Saat 18:30 Hızırtepe Özen-Aslan Futbol K.

25 Ocak 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Sakarya Eğitimspor-Acıelmalıkspor

U16 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı

21 Ocak 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol-Akyazı Akınspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasu Aziziyespor-Erenlerspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Sakarya TEKspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Aslan Futbol Klb.-Sakarya Caddesi

Saat 16:00 Sakarya Tüvasaş Demir-Serdivanspor

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 14:00 Pamukova 1968spor-Acıelmalıkspor

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

16 Ocak 2020 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.