Sakarya Emniyet ve Jandarma Asayiş Bülteni (23 Ocak 2020)

         İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 21 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.       ...

    

    İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 21 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.


        Kamuoyuna duyurulur.


        SAKARYA VALİLİĞİ


    


Birimi     :SAKARYA - ADAPAZARI 

Olay Adi                  :KAYIP EŞYA

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü A.D. isimli şahıs Cumhuriyet Mahallesi üzerinde senetlerini kayıp ettiğini, senetlerinin bulunması durumunda kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - ADAPAZARI 

Olay Adi                  :KAYIP EŞYA

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü Müşteki A.G. isimli şahıs Şirinevler Mahallesinde kolundaki bileziklerden bir tanesi kaybettiğini, bileziğinin bulunması durumunda kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - SERDİVAN 

Olay Adi                  :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü Kemalpaşa Mahallesi Üniversite Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürcüsü Şüpheli U.A. isimli şahsın 1.47 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - SERDİVAN 

Olay Adi                  :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti                                :

20.01.2020 günü Otuz İki Evler Mahallesi Akçay Sokak üzerinde Müşteki M.K. isimli şahıs karşıdan karşıya geçmek istediği sırada 54 FT ** plaka sayılı araç sürücüsünün kendisine çarpması sonucu yere düşerek yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - ERENLER 

Olay Adi                  :KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü Müşteki S.A. isimli şahıs torunu Ö.D.'nin kayıp olduğunu, torununun hayatından endişe ettiğini bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - ERENLER 

Olay Adi                  :KAYIP EŞYA

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü Müşteki G.B. isimli şahıs Erenler Mah. Sakarya Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde cüzdanını kayıp ettiğini, cüzdanının bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - GEYVE 

Olay Adi                  :İŞ KAZASI

Olay Özeti                                :        

21.01.2020 günü Alifuatpaşa Mah. 4. Sokak üzerinde A.B. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada hayati tehlike arz edecek şekilde yaralndığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi     :SAKARYA - HENDEK 

Olay Adi                  :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti                                :    

21.01.2020 günü Akpınar Mahallesi Otoban bağlantı yolu üzerinde Y.Y. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 DT ** plakalı araç ile İ.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 33 F ** plakalı aracın karıştığı kazada araç sürücülerinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi     :SAKARYA - KARASU 

Olay Adi                  :İŞ KAZASI

Olay Özeti                                :

21.01.2020 günü Müşteki S.Y. isimli şahıs İncilli Mah. Plaj Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde iş kazası geçirdiğini, Hastaneye giderek tedavi olduğunu, kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER
Toplam Kaza Sayısı
Yaralamalı Kaza Sayısı
Alkollü Araç Kul.
Sür. Bel. Araç Kul.
İşlem Adedi
Ceza

Miktarı
Trafikten Men
Mah.

sevk
Trafık Denetleme Şb Müd.
5
1
2
8
162
89.675 TL
16
-
Bölge Trafik Denet. Şb. Müd.
2
-
-
2
108
58.903 TL
-
-
TOPLAM
7
1
2
10
270
148.578 TL
16
-

  İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 20-21 Ocak 2020 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.


         Kamuoyuna duyurulur. 


          SAKARYA VALİLİĞİ


ASAYİŞ OLAYLARI :


1. İŞ KAZASI (2 OLAY)

Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 20 Ocak 2020 Pazartesi günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


2. İŞ KAZASI

Arifiye-Adliye Mahallesinde, 20 Ocak 2020 Pazartesi günü saat:09.00 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan Y.A.(1983’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle eline çekiçle vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


3. İŞ KAZASI

Adapazarı-Hacıramazanlar Mahallesinde, 20 Ocak 2020 Pazartesi günü saat:10.30 sıralarında, K. isimli işyerinde çalışan T.K.(1997’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağının kayarak düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


TRAFİK OLAYLARI :


1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

   Hendek-Aksu Mahallesinde, 20 Ocak 2020 Pazartesi günü saat:17.00 sıralarında, O.P.(1968’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun soluna devrilmesi sonucu meydana gelen kazada (3) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


Meydana gelen (1) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (3) şahıs yaralanmıştır.

1 .İŞ KAZASI (2 OLAY)

Adapazarı-Taşkısığı Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.İŞ KAZASI (2 OLAY)

Akyazı-Kuzuluk ve Gebeş Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3. İŞ KAZASI (3 OLAY)


Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4. İŞ KAZASI

Erenler-Çaybaşı Yeniköy Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü saat: 12.20 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan İ.V.(1976'd.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle kalçasına sert bir cismin çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


TRAFİK OLAYLARI:


1 . TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Geyve-Örencik Mahallesinde, 20 Ocak 2020 Pazartesi günü saat: 19.00 sıralarında, Ş.A.(1978'd.Iu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


2. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Kaynarca-Müezzinler Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü saat: 12.45 sıralarında, E.A.(1979'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (3) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


3. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Geyve-Örencik Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü saat:21 .00 sıralarında, N.Ç.(1994'd.lu/E) ve H.K.(1980'd.Iu/E) yönetimindeki araç sürücülerinin dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile önce birbirlerine daha sonra A.H.(1971 'd.Iu/E) yönetimindeki araca çarpmaları sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


4. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Akyazı-Bedirkadirbey Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü saat: 10.30 sıralarında, M.E.(1983'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek D.A.(1978'd.Iu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada

(2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


5. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Akyazı-Vakıf Mahallesinde, 21 Ocak 2020 Salı günü saat: 15.00 sıralarında, Z.C.(1950'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken ana yola kontrolsüz bir şekilde çıkması nedeni ile yolda giden M.l.(1985'd.Iu/E) yönetimindeki aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan çöp bidonuna çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (5) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (9) şahıs yaralanmıştır.

23 Oca 2020 - 11:00 - Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya’dan Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya’dan Haber değil haberi geçen ajanstır.