MARKA 2020 Yılı İlk Toplantısı Düzce de Gerçekleştirildi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA) 2020 yılı ilk Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir’in katılımıyla Düzce ilinde gerçekleştirildi....

Haber albümü için resme tıklayın

Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA) 2020 yılı ilk Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir’in katılımıyla Düzce ilinde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi Düzce Valiliğini ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile bir süre bölgedeki gelişmeler ve gündeme dair görüş alışverişinde bulundu.

Vali Ahmet Hamdi Nayir misafirperverlikleri için Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya teşekkür ederken, Vali Dağlı da Sayın Valimizi ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Görüşme sonrası Vali Ahmet Hamdi Nayir ve Vali Dr. Zülkif Dağlı Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2020 yılı Ocak ayı olağan toplantısına geçtiler.

Vali Ahmet Hamdi Nayir’in katılımıyla Topuk Yaylası Tesislerinde düzenlenen toplantıya ayrıca; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.

MARKA’nın aylık ekonomik görünüm raporu, çalışma ve sonuç odaklı program ile 2019 yılı Aralık ayı harcama ve faaliyetlerinin değerlendirildiği, görüş ile önerilerin de dile getirildiği toplantı, dilek ve temennilerin belirtilmesiyle son buldu.

Ekli Dosyalar

23 Ocak 2020 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.