Haftalık Program ( 08-14 Şubat 2020 )​

HAFTALIK PROGRAM ( 08-14 Şubat 2020) 8-9 Şubat 2020 Sakarya Spor Salonu Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Grup Müsabakaları 8 Şubat 2020 Cumar...

HAFTALIK PROGRAM ( 08-14 Şubat 2020)

8-9 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Grup Müsabakaları

8 Şubat 2020 Cumartesi

Atatürk Spor Kompleksi / Masa Tenisi Salonu

Saat 09:30 Küçükler Masa Tenisi Takım Müsabakası

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 10:00 Gelişim Spor (A)-Karasu Kuzey G.S.K.

Saat 15:30 Atılgan Spor-Gelişim Spor (B)

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:30 Sakaryaspor A.Ş. - İnegöl Spor

(Bölgesel Gelişim U19 Futbol Ligi)

9 Şubat 2020 Pazar

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Gölcük Spor

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Gölcük Spor

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Sakarya B.Ş.B.-Zeytinburnu Irmak S.K.

(Türkiye Hentbol Federasyon 2.Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Manisa Ata Okul Spor

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi)

Arifiye Sahası

Saat 14:00 Arifiye Kalaycı Spor- İstanbul Yeşilköy

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Belediye Kütahyaspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

İstanbul Şenlikköy Stadı

Saat 14:00 Vefaspor-Hendekspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Karaman Spor Tesisleri

Saat 14:00 Ozanlar Gücü Spor-İstanbul Defne Spor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

10-16 Şubat 2020

Platin Bilardo Salonu

Saat 09:30 G.S.İ.M. Bilardo Kupası

11 Şubat 2020 Salı

Hendek Spor Salonu

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Boybeyi Spor

Saat 20.30 Sakarya Voleybol (B)-Akyazı Eğitim Spor

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

OKUL SPORLARI ( 08-14 Şubat 2020 )

08 - 09 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Yıldız-Genç Atıcılık İl Birinciliği

10 Şubat 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:00 Özel Asaf Altınküre O.O. - Zübeydehanım O.O.

Saat 10:30 Özel Mefkure O.O. - Özel Enka O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 12:00 Zübeydehanım O.O. - Özel Şahin O.O.

Saat 13:30 Özel Saü Vakfı O.O. - Özel Mefkure O.O.

Saat 15:00 Ahmet Akkoç O.O. - Yücel Ballık O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Sakarya Bogaziçi And.L. - S. Cevat Ayhan Fen L.

Saat 11:00 Özel Yankı Koleji - 75. Yıl Cumhuriyet MTAL

Saat 12:00 Hacı Zehra Akkoç And.L. - Söğütlü ÇPL

Saat 13:00 Özel Kale MTAL- Cumhuriyet And.L.

(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 A-2 / A-3 (2. Küme Genç Kızlar Erenler İlçesi Voleybol)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Aykut Yiğit O.O. - Aşağıdere O.O.

Saat 11:00 Taraklı O.O. - Vakıfkent Toki İ.H.O.O.

Saat 12:00 Mevlana İ.H.O. - Geyve Alifuatpaşa O.O.

Saat 13:00 P.Ova Fatmahanım O.O. - İstiklal O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 1/1 - 2/2

Saat 11:00 2/1 - 1/2

(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Yarı Final)

Saat 12:00 A Grup 1.'si - B Grup 2.'si

Saat 13:00 B Grup 1.'si - A Grup 2.'si

(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği Yarı Final)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 A Grubu 1.'si -C Grubu 2.'si

Saat 11:00 B Grubu 1.'si -A Grubu 2.'si

Saat 12:00 C Grubu 1.'si -E Grubu 2.'si

Saat 13:00 D Grubu 1.'si-F Grubu 2.'si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

11 Şubat 2020 Salı

Erenler Stadı

Saat 10:00 P.Ova Ertuğrulgazi O.O.- Karasu Sezi Eratik O.O.

Saat 11:30 Şht. Mahmutbey O.O. - Prof. Osman Öztürk O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 M. Kemal Atatürk O.O. - Yenigün O.O.

Saat 11:30 Akyazı Paris O.O. - Üzehir Garih O.O.

Saat 13:00 Mithatpaşa O.O. - Ferizli Hatice Aslan O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 Okul Sporları Yıldızlar-Gençler Kız-Erkek Taekwondo İl Birinciliği

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Yönder O.O. -Özel Ted O.O.

Saat 11:00 Yenigün O.O. - Geyve And. İ.H.L.

Saat 12:00 Vakıfkent Toki O.O. - Fatmahanım O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Adapazarı İ.H.O.O. - Yücel Ballık O.O.

Saat 11:00 Sapanca Alaçam O.O. - İstiklal O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 13:00 Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği FİNAL

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 B Grup 2.'si -C Grup 2.'si

Saat 11:30 C Grup 1.'si - A Grup 2.'si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

12 Şubat 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O.-Özel Asaf Altınküre O.O.

Saat 11:30 Akarca TFK O.O. - Özel Enka O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Sakarya Cevat Ayhan Fen L. - Söğütlü ÇPL

Saat 11:00 Şen Piliç MTAL- Özel Final Akademi And. L.

Saat 12:00 Adapazarı A.İ.H.L.- Arifiye MTAL

(2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi Voleybol)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Namık Kemal O.O. -Özel Bilnet O.O.

Saat 11:00 Sabihanım O.O.- Nuribayar O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 13:00 Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği FİNAL

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Hızırtepe O.O. - Özel Yönder O.O.

Saat 11:00 Yenigün O.O. - Fatmahanım O.O.

Saat 12:00 Geyve And. İ.H.L. - Vakıfkent Toki O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Saat 13:00 Adp. İ.H.O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 14:00 Özel Doruk O.O. - Prof. Osman Öztürk O.O.

Saat 15:00 Sapanca Alaçam O.O. - Akyazı Atatürk O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:30 1. Grup 1.'si - 3. Grup 1.'si

Saat 11:30 2. Grup 1.'si- 4. Grup 1.'si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği Yarı Final)

13 Şubat 2020 Perşembe

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 B Grubu 2.'si - E Grubu 2.'si

Saat 11:30 C Grubu 1.'si - D Grubu 2.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Cengiz Topel O.O.- Teketepan O.O.

(Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Saat 11:30 B Grubu 1.'si - E Grubu 1.'si

Saat 13:00 C Grubu 2.'si - D Grubu 1.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Sait Faik Abasıyanık O.O. - Aykut Yiğit O.O.

Saat 11:00 Vakıfkent Toki İ.H.O-Özel Ada Anka O.O.

Saat 12:00 Mevlana İ.H.O.O. - İstiklal O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Aşağıdere O.O. - Lokman Eker O.O.

Saat 11:00 Ali Fuatpaşa O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 12:00 Adapazarı İ.H.O.- Hakkı Demir O.O.

Saat 13:00 Vakıfkent Toki İ.H.O. - Ö. Sakarya Düşünür O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Necmettin Erbakan Fen L. - Ö. Sakarya Boğaziçi And.L.

Saat 11:00 Ferizli F. İsmet Ak. And.L. - 75. Yıl Cumhuriyet MTAL

Saat 12:00 H. Zehra Akkoç And. L. - Cumhuriyet And. L.

Saat 13:00 Söğütlü ÇPL - Özel Kale MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 A-1 / A-2 (2. Küme Genç Kızlar Erenler İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 A Grup 1.'si -B Grup 2.'si

Saat 11:30 B Grup 1.'si - C Grup 1.'si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

14 Şubat 2020 Cuma

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Zübeydehanım O.O. - Ahmet Akkoç O.O.

Saat 11:00 Akarca TFK O.O.- Özel Mefkure O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 14:00 C Grup 2.'si- A Grup 1.'si

Saat 15:30 A Grup 2.'si -B Grup 1.'si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:30 Sait Faik Abasıyanık O.O. -Özel Ada Anka O.O.

Saat 10:30 Serdivan İ.H.O.- Kaynarca Mimar Sinan O.O .

Saat 11:30 Mithatpaşa O.O. - Hakkı Demir O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 Söğütlü ÇPL - 75. Yıl Cumhuriyet MTAL

Saat 10:30 Şen Piliç MTAL - Şehit Hakan Bayram A.İ.H.L.

Saat 11:30 Adapazarı A. İH.L. - Vali M. Cahit Kıraç And.L.

(2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi Voleybol)

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

08 Şubat 2020 Cumartesi

Söğütlü Stadı

Saat 15:00 Söğütlüspor-Karaaptiler Akınspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Harmanlıkspor-Karasu Aziziyespor

Emirler Sahası

Saat 15:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasuspor-Kışlaçayspor

Hacıkışla Sahası

Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Serdivanspor

Süper Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

09 Şubat 2020 Pazar

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 15:00 Arifiyespor-Karapürçekspor

Geyve Sahası

Saat 15:00 Geyvespor-Kazimiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 As Akyazıspor-Sapanca Gençlik

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

1. Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

09 Şubat 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Kocadöngelspor-Akyazı Akınspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Küçücek Belde

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Fırtına G.B.

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-S.Esentepe Gölspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Yeşiller Gençlik-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Alaağaçspor-Taraklıspor

1. Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

09 Şubat 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Hanlıköyspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Hendek Boğazspor-Akyazıgücüspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kızılcıkspor-Akyazıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Hacımercanspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Ozanlargücüspor-Hayreddinspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Akyazı Çınarlık G.- O.Harunustaspor

1. Amatör Lig C Grubunda 17. Haftanın Programı

08 Şubat 2020 Cumartesi

Hendek Akova Sahası

Saat 14:00 Akova Barışspor-Kuzulukspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Sakarya SHÇEK-Keremalispor

Taşkısığı Sahası

Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Kaynarcaspor-Aşağı Kirazcaspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yuvalakspor-Yağcılarspor

1. Amatör Lig D Grubunda 17. Haftanın Programı

08 Şubat 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Harbİşspor-Pazarköy Eğitim

Yuvalıdere Sahası

Saat 15:00 Yuvalıderespor-Taşburunspor

Hacıkışla Sahası

Saat 13:00 Hacıkışlaspor-Sakarya Caddesi

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlik-Akçayspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Turnalı Telli Göl-Garajlar Taç

U17 Futbol Liginde Haftalık Program

07 Şubat 2020 Cuma

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 S.T.Demirspor-Sapanca Akademispor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harmanlıkspor-Erenlerspor

Saat 17:45 Sakarya Karadenizspor-S.Ada Futbol Klb.

Saat 19:30 Yazlıkspor-Gazellerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Akyazı Akınspor

Saat 19:45 Acıelmalıkspor-Sakarya Caddesispor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Karasu Aziziyespor-Arifiyespor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Hendek Boğazspor-Hendek Gençlikspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karapürçekspor-Hacıkışlaspor

Saat 20:00 Akyazı Karadeniz-Yeşilyurt Beldespor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 54 Futbol Klb.-Kocaali Sahilspor

09 Şubat 2020 Pazar

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Karasuspor-Söğütlüspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Söğütlü Kalespor-Serdivanspor

U14 Futbol Liginde Yarı Final Program

10 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S.T.Demirspor-Aslan Ftb.Klb.

Saat 18:30 Erenlerspor-Harmanlıkspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 5. Haftanın Programı

12 Şubat 2020 Çarşamba

Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakarya Kırkpınar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Erenlerspor-Karasu Aziziyespor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya TeKspor-Kocaali Sahilspor

Erenler Atatürk Sentetik Saha

Saat 18:00 Arifiyespor-S.T.Demirspor

Saat 20:00 Harbişspor-Serdivanspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program

11 Şubat 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Erenlerspor-Sakarya TEKspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Karasu Aziziye-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakaryagücüspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sapanca Akademi

18 Şubat 2020 Salı

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Sapanca Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

06 Şub 2020 - 17:34 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya’dan Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya’dan Haber değil haberi geçen ajanstır.