SEDAŞ ekiplerinden yaralı doğana yardım eli

HER TÜRLÜ ZORLU KOŞULDA ENERJI HATLARININ BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI VE KULLANICILARIN KARŞILAŞABILECEĞI TEHLIKELERI ÖNLEME GÖREVINI ÜSTLENEN SEDAŞ EKI...

Haber albümü için resme tıklayın

HER TÜRLÜ ZORLU KOŞULDA ENERJI HATLARININ BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI VE KULLANICILARIN KARŞILAŞABILECEĞI TEHLIKELERI ÖNLEME GÖREVINI ÜSTLENEN SEDAŞ EKIPLERI BU KEZ YARALI BIR DOĞANA YARDIM ELI UZATTI.

Kocaeli Sakarya Bolu ve Düzcede toplamda 19 milyon aboneye hizmet veren SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. özellikle kış aylarında zorlu hava şartlarına rağmen bakım ve onarım faaliyetlerini kesintisiz olarak devam ediyor. Bu çalışmalar sırasında vatandaşları tehlikeye sokabilecek durumlar için müdahalelerde bulunan SEDAŞ ekipleri yardıma ihtiyacı olan hayvanlara da elini uzatıyor.

Sakaryanın Ferizli İlçesinde Sarıahmetler mahallesinde çalışma yapan SEDAŞ ekipleri yaralı bir doğan kuşu buldu. Kanadındaki yara nedeniyle kuşun uçamadığını fark eden ekipler hemen yardım etmek istedi. Ekipler doğası gereği yırtıcı bir kuş olan yaralı doğana gerekli desteği sağlamaya çalışırken güçlük çektiler. Müdahale sırasında elleri yaralanan SEDAŞ ekipleri kuşu sakinleştirdikten sonra tedavi için Ferizli Belediyesinin ekiplerine teslim etti.

Avcılar tarafından vurulduğu tahmin edilen doğanın Sakarya Büyükşehir Belediyesi Veterinerliğinde tedavi edilerek doğaya salınacağı öğrenildi.

SEDAŞ KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ

[Açıklama: Açıklama: E-Mail Altlığı]

Aydınlatma Metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunda tanımlı haklarınızı kullanabilmeniz için ilgili politikalara aydınlatma/açık rıza metinlerine ve ilgili kişi başvuru formuna www.sedas.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar

10 Şubat 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.