"KOBİ'lere Girişimcilere Sağlanan destekler ve Finans Olanakları" SAKARYA TSO -13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE

“KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” sunan Kurum ve Kuruluşların Yetkilileri Sakarya KOBİ’leriyle… TOSYÖV olarak, ülkem...

Haber albümü için resme tıklayın

KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” sunan Kurum ve Kuruluşların Yetkilileri Sakarya KOBİ’leriyle…

TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ’lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile düzenlenen “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantımız, TOSYÖV, KOSGEB, Kredi Garanti Fonu A.Ş. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle, DenizBank, Makine İhracatçılar Birliği, LOGO Yazılım ve KOBİ Efor Dergisi Çözüm Ortaklığında, 13 Şubat 2020 tarihinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu (Sakarya Mah. No:19 Arifiye/SAKARYA)’nda gerçekleştirilecektir.

Bölge ekonomisine değer katan KOBİ’ler, “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda bir araya gelerek Türkiye ekonomisinin gelecek vizyonuna imza atmaya hazırlanıyor.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), tarafından düzenlenen toplantıda Bölge KOBİ’leri Girişimcileri Destekler ve Finans Olanakları toplantısında buluşturuyor.

13 Şubat 2020 Perşembe günü 14:00 - 17:30 saatleri arasında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek etkinlik ile Türk ekonomisinin can damarı olan KOBİ’lerin, kendilerine sağlanan destekler ve finans olanakları konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda siz Basın Mensupları ile birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Tarih: 13 Şubat 2020 Perşembe

Saat: 14:00 - 17:30

Yer: Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Sakarya Mah. No:19 Arifiye/SAKARYA

Ekli Dosyalar

12 Şubat 2020 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.