Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

15-16 Şubat 2020 Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu Saat 09:00 7-8-9 Yaş Yüzme Teşvik Müsabakası SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Saat 09:00 Spor Tırmanış...

15-16 Şubat 2020

Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu

Saat 09:00 7-8-9 Yaş Yüzme Teşvik Müsabakası

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi

Saat 09:00 Spor Tırmanış 4.Bölge Dağcılık Şampiyonası

Necmi Uztürk Spor Salonu

Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup Müsabakaları

15 Şubat 2020 Cumartesi

Sakarya Atletizm Pisti

Saat 11:00 Atletizm İl Seçmesi

Yeni Sakarya Atatürk Stadı

Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş. - Kırşehir Belediye Spor

(TFF 2.Lig)

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Zonguldak Kömürspor A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-Emlak Konut

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi)

16 Şubat 2020 Pazar

Sakarya Spor Salonu / Atış Poligonu

Saat 09:00 Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Maltepespor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

17-20 Şubat 2020

Sakarya Tenis Akademisi

Saat 10:00 12 Yaş Tenis Kış Kupası

18 Şubat 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Boybeyi Spor

Saat 20:30 Sakarya Voleybol (B)-Akyazı Eğitim Spor

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Gelişim Spor (B)

Saat 20:30 Karasu Kuzey G.S.K.-Sakarya Voleybol (B)

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

21-23 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Taichi Wushu Türkiye Şampiyonası

OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM

15-16 Şubat 2020

Erol Olçok Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 09:30 Okul Sporları Küçükler - Satranç İl Birinciliği

17 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Stadı

Saat 10:00 Teketepan O.O.-Söğütlü 15 Temmuz O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Sabihanım O.O. - Adapazarı İ. H.O.O.

Saat 11:00 Geyve Gazipaşa O.O.- Özel Doruk O.O.

Saat 12:00 Yücel Ballık O.O.- Sapanca Alaçam O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Arif Nihat Asya O.O. - Adapazarı İ.H.O.O.

Saat 11:00 Aykut Yiğit O.O. -Sapanca Alaçam O.O.

Saat 12:00 Akşemsettin O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 13:00 Cengiz Topel O.O. - Sabihanım O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 12:00 Anadolu İmam Hatip Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.

Saat 13:00 Karasu Anadolu Lisesi-Atatürk Anadolu Lisesi

(Genç Erkekler Futsal)

Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.

Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Karasu Anadolu Lisesi

(Genç Kızlar Futsal)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 SATSO MTAL Tansu Çiller MTAL

Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And. L.- Adapazarı A.İ.H.L.

Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.

Saat 14:00 İMKB Sakarya MTAL- Vali M. Cahit Kıraç And. L.

(2. Küme Genç Erkekler Basketbol Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:00 Gazipaşa O.O. - Kız İmam Hatip O.O.

Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Cumhuriyet O.O.

Saat 12:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Kız İmam Hatip Lisesi

Saat 13:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Erkek İmam Hatip Lisesi

Saat 15:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL

(2. Küme Genç Erkek Geyve İlçesi Voleybol)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Sakarya Cevat Ayhan Fen L. - Necmettin Erbakan Fen L.

Saat 11:00 Ferizli F. İsmet Ak. And.L. - Özel Yankı Koleji

Saat 12:00 Hacı Zehra Akkoç And. L. Özel Kale MTAL

Saat 13:00 Cumhuriyet And. L - Söğütlü ÇPL.

(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Şen Piliç MTAL - Ali Dilmen And. L.

(2. Küme Genç Kızlar Erenler İlçesi Voleybol)

18 Şubat 2020 Salı

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Final Akademisi A.L. - Serdivan Farabi MTAL

(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Atanur Bulut O.O. - Kız İmam Hatip O.O.

Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Gazipaşa O.O.

Saat 12:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey MTAL

Saat 13:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 15:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Erkek Geyve İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 11:30 Şehit Erol Olçok And. L-Necmettin Erbakan Fen L.

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 13:00 Özel Bil Tek. L. -Şehit Erol Olçok L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan İlçesi)

Erenler Stadı

Saat 11:30 A Grubu 1.'si - D Grubu 2.'si

Saat 13:00 B Grubu 2.'si - C Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 A Grubu 2.'si - D Grubu 1.'si

Saat 11:30 B Grubu 1.'si - C Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Hızırtepe O.O. -Fatmahanım O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. - Karasu Yassı Geçit O.O.

Saat 12:00 Ali Fuatpaşa O.O.- Lokman Eker O.O.

Saat 13:00 Namık Kemal O.O. - Aşağıdere O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O.-Yassıgecit O.O.

Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Fatih Sultan Mehmet O.O.

Saat 12:00 Karasu İmam Hatip O.O.-Yuvalıdere O.O.

Saat 13:00 Kızılcık O.O.- Şehit Ferhat Sözer O.O.

(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

19 Şubat 2020 Çarşamba

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Serkan Sağır O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.

Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

(Küçük Kızlar Futsal Müsabakaları)

Saat 12:00 Sezi Eratik O.O.-Namık Kemal İ.H.O.

Saat 13:00 Fatih Sultan M. O.O.-Karapınar O.O.

Saat 14:00 Kızılcık O.O.-Şehit Oktay Demirci O.O.

(Yıldız Erkekler Futsal Müsabakaları)

18-20 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Wushu Tüm Kategoriler İl Birinciliği

19 Şubat 2020 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Küçük-Yıldız Karate İl Birinciliği

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 SATSO MTAL - Adapazarı A.İ.H.L.

Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And.L. -Tansu Çiller MTAL

Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Vali M. Cahit Kıraç And.L.

Saat 14:00 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.

(2. Küme Genç Erkekler Basketbol Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:30 Atatürk O.O. - Sultan Beyazıt İmam Hatip O.O.

(2. Küme Yıldız Erkek Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 11:30 Cumhuriyet O.O. - Gazipaşa O.O.

Saat 12:30 Şehit Atanur Bulut O.O. - Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O.

(2. Küme Yıldız Kız Geyve İlçesi Voleybol)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 E Grubu 1.'si-C Grubu 2.'si

Saat 11:30 A Grubu 2.'si-B Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Cengiz Topel O.O. -Söğütlü 15 Temmuz O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Saat 11:30 E Grubu 2.'si -C Grubu 1.'si

Saat 13:00 A Grubu 1.'si -B Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe

Erenler Stadı

Saat 10:00 D Grubu 2.'si -B Grubu 2.'si

Saat 11:30 E Grubu 2.'si -A Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 D Grubu 1.'si -B Grubu 1.'si

Saat 11:30 E Grubu 1.'si -A Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Adapazarı İ.H.O.- Ö. Sakarya Düşünür O.O.

Saat 11:00 Hakkı Demir O.O.- Vakıfkent TOKİ İ.H.O.

Saat 12:00 Sait Faik A. O.O. - Fatmahanım O.O.

Saat 13:00 Karasu Yassı Geçit O.O - Hızırtepe O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Karasu Anadolu Lisesi

Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi- Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L

(Genç Kızlar Futsal)

Saat 12:00 Karasu Anadolu Lisesi-Şehit Hasan Keleş MTAL

Saat 13:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And. L.

(Genç Erkekler Futsal)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Üst. T. Selçuk Esedoğlu A.L. - Özel Final Akademisi A.L.

(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:30 Kız İmamhatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 11:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Kızlar Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 12:30 Erkek İmam Hatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 13:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Erkek Geyve İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 11:30 Satso MTAL -Şehit Erol Olçok And.L.

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 13:00 Serdivan And. L. -Özel Bil Tek. L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan İlçesi)

21 Şubat 2020 Cuma

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Hacı Zehra Akkoç And.L.-Serdivan And. L.

Saat 11:00 Necmettin Erbakan Fen L.-SATSO MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 14:00 Şehit Erol Olçok L.-Serdivan And.L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan İlçesi)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Mağluplar 3.-4 'lük Maçı

Saat 11:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Final Maçı

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:30 Lokman Eker O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 10:30 Ali Fuatpaşa O.O. - Aşağıdere O.O.

Saat 11:30 Adapazarı İ.H.O. - Vakıfkent TOKİ İ.H.O.

Saat 14:30 Ö. Sakarya Düşünür O.O. - Hakkı Demir O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O. -Sezi Eratik O.O.

Saat 11:00 Fatih Sultan Mehmet O.O.-Yassıgecit O.O.

Saat 12:00 Kızılcık O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

Saat 14:00 Şehit Ferhat Sözer O.O.-Yuvalıdere O.O.

(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Söğütlü Stadı

Saat 15:00 Söğütlüspor-Karaaptiler Akınspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Harmanlıkspor-Karasu Aziziyespor

Emirler Sahası

Saat 15:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasuspor-Kışlaçayspor

Hacıkışla Sahası

Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Serdivanspor

Süper Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Pazar

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 15:00 Arifiyespor-Karapürçekspor

Geyve Sahası

Saat 15:00 Geyvespor-Kazimiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 As Akyazıspor-Sapanca Gençlik

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

1. Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

16 Şubat 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Kocadöngelspor-Akyazı Akınspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Küçücek Belde

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Fırtına G.B.

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-S.Esentepe Gölspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Yeşiller Gençlik-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Alaağaçspor-Taraklıspor

1. Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

16 Şubat 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Hanlıköyspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Hendek Boğazspor-Akyazıgücüspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kızılcıkspor-Akyazıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Hacımercanspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Hayreddinspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Akyazı Çınarlık G.- O.Harunustaspor

1. Amatör Lig C Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Hendek Sentetik Çim Sahası

Saat 14:00 Akova Barışspor-Kuzulukspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Sakarya SHÇEK-Keremalispor

Taşkısığı Sahası

Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Kaynarcaspor-Aşağı Kirazcaspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yuvalakspor-Yağcılarspor

1. Amatör Lig D Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Harbİşspor-Pazarköy Eğitim

Yuvalıdere Sahası

Saat 15:00 Yuvalıderespor-Taşburunspor

Hacıkışla Sahası

Saat 13:00 Hacıkışlaspor-Sakarya Caddesi

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlik-Akçayspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Turnalı Telli Göl-Garajlar Taç

U17 Futbol Liginde Haftalık Program

14 Şubat 2020 Cuma

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S. Ada Futbol Kulübü-Acıelmalıkspor

Saat 18:30 Gazellerspor-Sakarya CaddesiSpor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Yeşilyurt Belde-Karapürçekspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Hacıkışlaspor-Hendek Gençlikspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Kocaali Sahilspor-Söğütlüspor

15 Şubat 2020 Cumartesi

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya Karadenizspor-Yazlıkspor

Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-54 Futbol Klb.

16 Şubat 2020 Pazar

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Serdivanspor-Karasuspor

U14 Futbol Liginde Yarı Final Program

10 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S.T.Demirspor-Aslan Ftb.Klb.

Saat 18:30 Erenlerspor-Harmanlıkspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 6. Haftanın Programı

19 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Serdivanspor-Harmanlıkspor

Saat 20:00 Sakarya T.Demir-Harbişspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Arifiyespor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasu Aziziye-Sakarya TEK

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Kırkpınarspor-Erenlerspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program

18 Şubat 2020 Salı

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Sapanca Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

13 Şub 2020 - 16:35 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya’dan Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya’dan Haber değil haberi geçen ajanstır.