Hendek'te bugün aramızdan ayrılanlar 20 Şubat 2020

Not:Gün içerisinde haber merkezimize gelen Cenaze haberleri aynı başlıkta toplanmaktadır.

VEFAT Yeşilvadi Mahallesinden Merhum Hacı Şahin Bardakçının oğlu Merhum Ali ve Yakup Bardakçının ağabeyleri Davut Hüseyin ve Osman Bardakçının babaları İrfan Mustafa ve Hakan Bardakçının amcaları Sabri Bardakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Not : Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15da Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır. Recep Bardakçı 0555 668 00 47

VEFAT

Aksu mahallesinden Hafız Ali Karabacakin kardesi Aziz ve Arif Karabacikin babasi Mahmut ve Ali Karabacakin amcasının oğlu İbrahim Karabacak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Aksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Sefer Sarı 0532 413 65 48

VEFAT

Aslen Aksu Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden, Osman Orhan ve Burhan Güniken’in babaları, Beşir Yavuz ve Burhan Ayar’ın kayınpederi, Ömer ve Ali Yavuz’un Dedeleri, Rıfat Güniken vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev adresi : Yeni Mahalle 2165. Sokak

Ali Yavuz
0542 580 81 21

VEFAT Uzuncaorman Mahallesinden Remzi Atikin amcasının oğlu Doktor Yaşar Atikin amcası Mesut Şevket ve Samet Atikin babaları Nazım Atik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzuncaorman Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ersin Duman 0533 244 19 89

VEFAT

İkramiye Mahallesinden Merhum Hikmet Cevherli Hoca efendinin eşi Muammer Ziya ve Ahmet Cevherlinin anneleri Merhum Osman Kazım ve Fevzi Kuşcanın kardeşi Cevat Hasan Hüsam Bekir Behiç ve Fatih Kuşcanın halaları Bedri ve Fahri Aslıbay Süleyman Bademlinin teyzeleri Neziha Cevherli vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkramiye Mahallesi Camiinde öğle namazına müteakip İkramiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için 12:15de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Fahrettin Aslıbay

0535 631 57 56

20 Şubat 2020 - Yerel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.