CHP SAKARYA İL BAŞKANLIĞINDA İLK KOMİSYON KURULDU.

CHP Sakarya İl Örgütü çalışma grupları kapsamında il komisyonunu kurdu. İl Başkanı Ecevit Keleş’in seçim öncesi projelerinin arasında en önemsedikle...

CHP Sakarya İl Örgütü çalışma grupları kapsamında il komisyonunu kurdu.

İl Başkanı Ecevit Keleş’in seçim öncesi projelerinin arasında en önemsediklerinden biri olarak belirttiği çalışma grupları kapsamında il adımı attı.

İl yönetiminde temsilcilerin ve konusunda uzman partililerin görev aldığı komisyonun amaçları arasında; kentim imar konusunda yaşadığı sorunları araştırmak ve belirlemek, tespit edilen sorunlar üzerinde detaylı çalışmalar yaparak çözüm üretmek, üretilen çözüm önerilerini yetkili kurumlara iletmek ve bu kurumları yakından takip etme ve kenti daha yaşanılabilir hale getirebilmek için çalışmalar yapmak gibi konular var.

İMAR KOMİSYONU TEMSİL GRUBU

Doğu Sarı ( inş. Müh.)

Nalan Tercan (İnş. Müh.)

Oğuzhan Gündüz (İnş. Müh.)

Emirhan Çelikel (İnş. Müh.)

Komisyonla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Keleş:

“Komisyonlarla ilgili ilk adımı attık. Diğer komisyonlarımız için de çalışmalarımız devam ediyor. Durmadan çalışacağız” dedi.

Ekli Dosyalar

26 Şubat 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.