Sakarya VİB Turizm in Yeni Yönetiminden Vali Nayir e Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağanüstü Genel Kurulda S.S. 37 Nolu Sakarya VİB Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlı...

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağanüstü Genel Kurulda S.S. 37 Nolu Sakarya VİB Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Suat Akın, yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Ahmet Nayir’i makamında ziyaret etti.

Tarihçesini Anlattı”

Kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür ettiklerini belirterek Kooperatifin tarihçesi ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Başkan Akın, “Birlikten Güç Doğar” ilkesi ile Sakarya’da 1997 yılının başlarında otobüs sahiplerinin bir araya gelmesi ile kurulan ve 29 Ekim 1997 tarihinde ilk seferine başlayan S.S. 37 Nolu Sakarya VİB Kooperatifi’nin o günden bugüne Sakarya halkına hizmet vermeye devam ettiğini ifade etti.

Firmalar Bir Şehri Temsil Eder”

Başkan Akın ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Otogarlarla birlikte şehri temsil ettiği düşünülen turizm firmalarının da görüldüğünde bir şehrin hatırlanmasında ve şehir hakkında fikir oluşmasında önemli bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Birçok kişi yalnızca bir kente giriş ve çıkışın ilk durağı olan otogarlara ve firmalara bakarak o şehir hakkında kanaat oluşturur. Bu açıdan bakıldığında şehrimizi temsil noktasında sizler gibi firmalarımızın, acentelerimizin çok önemli bir sorumluluk taşıdığına inanıyoruz. Sizlerden beklentimiz de, gittiğiniz her yerde ve her yolda güzel Sakarya’mızı temsil ettiğinizi unutmamanızdır” dedi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretin sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Akın ve yeni yönetimine görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ekli Dosyalar

11 Mart 2020 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.