HENDEK NOKSEL İLKOKULU’NDA YANGIN TATBİKATI GERÇEĞİ ARATMADI

Yangın Tatbikatı 12 Mart 2020 Çarşamba günü saat 11.00’da Hendek Noksel İlkokulu’nda yapıldı. Tatbikata Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekiple...

Haber albümü için resme tıklayın

Yangın Tatbikatı 12 Mart 2020 Çarşamba günü saat 11.00’da Hendek Noksel İlkokulu’nda yapıldı. Tatbikata Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü UMKE Ekipleri, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi yetkilileri katıldı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin YALÇIN, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, Hendek İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ARSLAN tatbikatı izlediler.

Tatbikat, katılan 900 öğrenciyi heyecanlandırdı. Hayatlarında yaşadıkları önemli bir gün ve uygulayarak öğrendikleri bir tecrübe haline dönüştü.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri senaryo gereği çatı yangını olan okula müdahale etti, yangını söndürdü.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü UMKE Ekipleri yine senaryo gereği, ayağı kırılarak çıkamayan bir öğrenci ile fenalaşan bir öğretmeni kurtardı.

Doğal afet ve yangınlara dikkat çekilen tatbikat iyi dileklerle sonlandı.

Ekli Dosyalar

12 Mart 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.