Hendek'te bugün vefat edenler 3 Nisan 2020

VEFAT Çağlayan Mahallesinden Merhum Osman üretmenin oğlu Lütfi ve Ruhi Üretmenin kardeşi Ayhan Şahin ve Özkan Üretmenin amcası Emrullah Eroğlu ve Halu...

VEFAT

Çağlayan Mahallesinden Merhum Osman üretmenin oğlu Lütfi ve Ruhi Üretmenin kardeşi Ayhan Şahin ve Özkan Üretmenin amcası Emrullah Eroğlu ve Haluk Turgutun kayınpederi Fatih Üretmenin babası Hendek Belediyesinden emekli Yusuf Üretmen vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.:00 da Çağlayan Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahalle Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fatih ÜRETMEN

0543 397 45 67

VEFAT


Aslen Hicriye Mahallesinden Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Ahmet Meriç’in torunu, Hasan Meriç’in kızı, Fatih ve İbrahim Meriç’in yeğeni, Ekrem Bayındır’ın baldızı, Barış Meriç’in ablası, Hacer Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.  Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

0546 945 82 15
Ekrem Bayındır.

VEFAT

Aslen Balıklıİhsaniye Mahallesinden olup, Başpınar Mahallesi Tepecikte ikamet eden, Merhum Terzi Osman Süzgün’ün oğlu, Merhum Zehra Deniz, Münire Başpınar, Münevver Bekar, Hüseyin ve Hasan Süzgün’ün kardeşi, Hatice Kurtuldu, Hamide Tektaş, Serap Oruç ve Serkan Süzgün’ün babaları, Taksici İsmail Süzgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesi Tepecikteki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

0542 596 78 39
Remzi Deniz

VEFAT

Akova Mahallesinden, Merhum Şevket Küney’in eşi, Merhum Hacı Ali, İsmet ve Ahmet Küney, İlçemiz Esnaflarından Emrem ve Osman Güney’in yengeleri, Bülent Küney’in annesi Ayşe Küney vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

0532 246 17 56
Osman Güney

03 Nisan 2020 - Yerel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.