Türkiye’nin Yükünü Sakarya Omuzladı

Türkiyenin Yükünü Sakarya Omuzladı Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dünyadaki salgının Ülkemizi de etkilemeye başlamasıyla Türkiyeye dönen yaklaş...

Türkiyenin Yükünü Sakarya Omuzladı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dünyadaki salgının Ülkemizi de etkilemeye başlamasıyla Türkiyeye dönen yaklaşık bin 800 kişiyi yurtlarında karantinaya alarak onları misafir etti. Sakarya GSİM misafirlerin yurtlara alınmasında gelenlerin dış dünyayla izolasyonunda gösterdiği başarı misafirlikleri süresince yapılan hizmetler kadar başarılı oldu.

Gençlik ve Spor  İl Müdürlüğü yetkilileri misafirlerin tahliyesinde de yurtlara yerleştirmede olduğu gibi olağanüstü bir dikkatin sarfedileceğini hem yurtlara alırken hem de misafirlik esnasında uygulanan sosyal izolasyonun dışardan hiç kimsenin enfekte olmamasını sağladığını söyleyerek aynı hassasiyetin tahliyelerde de gösterileceğini ifade ettiler.

Ayrıca yetkililer Türkiyenin bu konuda yükünü çeken Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yurtlarınınbu salgından hiçbir vatandaşımızın yurtlardaki misafirlerden olumsuz etkilenmemiş olması da bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Bu süreçte bizlere yardımcı olan tüm paydaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz dediler.

04 Nisan 2020 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.