D,P Gençlik Kolları Marmara Koordinatörlüğüne Emre Uvut getirildi.

OKRAT PARTIDE GENÇLIK KOLLARI MARMARA BÖLGE KOORDINATÖRLÜĞÜNE EMRE UVUT GETIRILDI. Demokrat Parti Gençlik Kolları Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Burs...

OKRAT PARTIDE GENÇLIK KOLLARI MARMARA BÖLGE KOORDINATÖRLÜĞÜNE EMRE UVUT GETIRILDI.

Demokrat Parti Gençlik Kolları Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Bursadan Emre Uvut getirildi. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlayan Uvut tekstil sektöründe işletmecilik yapıyor.  Uvut aynı zamanda Bursa Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini yürütüyor.

UVUT: SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ

Marmara Bölge Koordinatörlüğüne getirilen Uvut yaptığı açıklamada Öncelikle bu önemli göreve beni layık görüp atamamı gerçekleştiren Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Berkay Güloğluna ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahim Özyurta teşekkürlerimi sunuyorum. Biz gençler olarak artık bu ülkede sosyal ekonomik ve kültürel olarak birçok şeyin değişmesini istiyoruz. Partimiz bu değişimi sağlayacak genç dinamik ve üretken kadrolara sahip olmasıyla birlikte mevcut siyasi partiler arasında daha önceden bu değişimleri gerçekleştirebilmiş tecrübeye sahip olan tek partidir. Sorumluluklarımızın farkındayız. Demokrat kültürden bize kalan miras ve sahip olduğumuz enerjimiz ile milletimiz tarafından verilecek her göreve geçmişte hazır olduğumuz gibi bugün de hazır olduğumuzu belirtmek isterim. ifadelerini kullandı.

GÜLOĞLU: GENÇLIĞI OLAN DAVALAR YIKILMAZ

Atamaların ardından yaptığı açıklamada Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Berkay Güloğlu Bu dava ölmeyen bir dava çünkü gençliği var. Gençliği olan davalar gençliği olan siyasi partiler seçim de kaybetse ihtilal da görse siyasi yasakları da yaşasa hiçbir şekilde yıkılmaz. Çünkü her zaman arkasında onu tutup ayağa kaldıracak güçlü eller vardır. Yeni atanan bölge koordinatörlerimizi tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. El ele vererek 81 köşesinden tutarak bu ülkeyi ayağa kaldıracağız hep birlikte Türkiyeyi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Gücümüz de isteğimiz de gayretimiz de yerindedir. Yolumuz açık olsun. dedi.

18 Nisan 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.