Kolayevim Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Yapıyor

Ev ve araba sahibi olmak isteyen alıcıların yüksek kredi faizleri, aylık yüksek taksitler sebebiyle bu isteklerini ertelemeleri ve birikim yapmaya yön...

Ev ve araba sahibi olmak isteyen alıcıların yüksek kredi faizleri, aylık yüksek taksitler sebebiyle bu isteklerini ertelemeleri ve birikim yapmaya yönelmeleri günümüzde sıkça karşılaşılan bir durum. Bu duruma bakıldığı zaman, hem satıcılar hem de alıcılar isteklerini yerine getiremiyor ve ev de araba da alınıp satılma işlemlerinde azalmalar görülebiliyor. Bu durum ile mücadele eden Kolayevim, faizsiz ev ve araba alabilmeniz için farklı yöntemler sunuyor.

Kolayevim Faizsiz Taksitlendirme

Kolayevim ile ev ve araba alırken, almış olduğunuz evin ve arabanın ödemesini yaparken faiz ödemezsiniz. Aynı zamanda faizsiz taksitlendirme seçenekleri ile kolaylıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kolayevim faizsiz ev alma için almak istediğiniz evi ve fiyatını belirleyerek Kolayevim’e başvurmanız yeterli olacaktır. Bu durumda size sunulan yöntemlerden kendinize uygun olanını seçerek evinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bu yöntemler arasında çekilişe katılmanız, alacağınız evin ödeme planına göre teslim tarihinin belirleneceği ve siz evi alana kadar evin değerinde olabilecek artışa uygun olacak yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerde bütçenizi zorlamadan taksitlerinizi ödeyebileceğinizi seçmeniz halinde, kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. 

Kolayevim faizsiz ev alma yanında, aracınızı da Kolayevim aracılığıyla faizsiz olarak alabilirsiniz. Faizsiz araba alabilmek için de ev almak için olduğu gibi bir sisteme ihtiyacınız vardır. Bu sistemler arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Sistemler, aracınızın size ne zaman teslim edileceği konusunda farklılık gösterebilir. Faizsiz araba alma çekiliş ile yapmak isterseniz, aracınızı ilk ay da alabilirsiniz daha sonra da. Aracınızı serbest bir planda almak isterseniz, bu sefer de ödeme planınız aracınızı ne zaman alacağınızı belirleyecektir.

Kolayevim Peşinatsız Ödeme 

Kolayevim sistemleri içerisinde, peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ancak serbest ödeme yönteminde, evinizi alacağınız tarih yapmış olduğunuz ödeme miktarına bağlı olduğu için, bir peşinat vererek evinizi alma sürenizi kısaltabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı şekilde işlem yapabilmiş olursunuz. Aynı yöntem araba için de geçerlidir. Belli bir birikmişiniz varsa, bunu vererek aracınıza daha hızlı şekilde sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Kendinize uygun ödeme planları oluşturabilmeniz ise zorlanmadan alım işlemlerinizi yapabilmenize olanak sunmaktadır.

15 Nisan 2020 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.