Ulaşım hizmetleri aksamadan devam ediyor

Toplu Taşıma Şube Müdürlüğüne bağlı Ulaşım Yönetim Merkezi’nde anlık olarak şikâyet ve istekler çözüme kavuşturuluyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi...

Büyütmek için resme tıklayın

Toplu Taşıma Şube Müdürlüğüne bağlı Ulaşım Yönetim Merkezi’nde anlık olarak şikâyet ve istekler çözüme kavuşturuluyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı Toplu Taşıma Ulaşım Yönetim Merkezi; 23, 24, 25 ve 26 Nisan’da uygulanacak sokağı çıkma yasağı süresince vatandaşlarımızdan gelen talep, istek ve anlık problemleri çözüme kavuşturmak için çalışmalarına devam ediyor.

Anlık ulaşım SAKUS üzerinden

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, “Sokağa çıkma yasağı süresince çalışmak zorunda olan çeşitli meslek gruplarındaki vatandaşlarımız için Belediye otobüslerimiz hizmet vermeye devam ediyor. Sağlık çalışanlarımızın görev yerlerine kolaylıkla ulaşabilmesi için Hastane hatlarımız oluşturuldu. Bu hatlara ilave olarak 15, 19K, 21C, 25 ve 28 numaralı hatlarımızda hareket saatleri revize edildi. Araç konumlarına ve hareket saatlerine SAKUS üzerinden anlık olarak ulaşabilmekte” ifadelerine yer verildi.

Ekli Dosyalar

23 Nisan 2020 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.