Eczane Etiketi Kullanımı

Kimsenin başına gelsin istemeyiz ama hasta olduğumuz zamanlarda ve hastaneye gitme durumu olduğunda muayene olduktan sonra doktorlar hastalarına kola...

Kimsenin başına gelsin istemeyiz ama hasta olduğumuz zamanlarda ve hastaneye gitme durumu olduğunda muayene olduktan sonra doktorlar hastalarına kolaylık sağlamak amacı ile reçete yazarlar. Sizde o reçeteyi eczaneye verdiğinizde hepimizin bildiği gibi üzerinde sarı veya daha farklı renklerde bir kâğıt olur. Buna eczane etiketi denir ve özel ölçülerde tasarlanmış, kendinden yapışkanlı 1. kalite hamurdan üretilmiş, genelde ilaç kutularının üzerine yapıştırılan etiket türüdür. 

Eczane personellerinin yoğun iş temposunda hastaları bilgilendirme alanında eczane etiketi çok daha kolay, anlaşılabilir ve tasarruflu bir çözüm sunmaktadır.

Eczane Etiketi Avantajları

Eczane etiketi ile daha okunaklı ve büyük yazı karakterleri, hastaların ilaç kullanımını ve doz bilgilerini hangi süreçte hangi saat aralıklarında alması gerektiğini daha kolay anlamalarını sağlamakla birlikte, etiket üzerinde bulunan ilaç bilgileri hasta ve eczacı diyalogu bakımından pratik bir çözüm oluşturmaktadır. Bunun yanında eczane çalışanları etiket kullanımıyla çok ciddi zaman tasarrufu sağlamaktadırlar ve bu kâğıttaki bilgiler sayesinde hızlı bir çözüm sağlayabilmektedir. Sizler de eczane etiketi satın almak istiyorsanız https://www.arabulgelsin.com/termal-etiketler-pmk13 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

25 Nisan 2020 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.