Hendek’te asfalt sezonu bitmiyor

Hendek’te asfalt sezonu bitmiyor

Asfalt sezonunun sonu yaklaşırken Hendek Belediyesi ekipleri ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu hafta sonu Kargalı Yeniköy, Servetiye, Kargalıhanbaba ve Büyükdere mahallelerinde asfalt çalışmasını tamamlarken, Beyköy Mahallesinde ise asfalt çalışmaları devam ediyor.

12 Eylül 2017 - 13:23

Asfalt devam edecek
Hendek Belediyesi Eylül Ayı ile birlikte asfalt çalışmalarını hızlandırdı. Şu ana kadar 18 bin ton asfalt seren ekipler, ilçenin dört bir yanında çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Asfalt sezonu sona yaklaşırken, ekipler Yeniköy, Yeniyayla, Servetiye, Kargalıhanbaba, Büyükdere ve Beyköy Mahallelerinde sıcak asfalt çalışması yaparlarken Yeniyayla mahallesinde satı kaplama yapıldı.  

İlçede yaşam kalitesini artırıyoruz
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “İlçemiz geliştikçe artan nüfusumuzla birlikte hizmet alanımız da genişliyor. Hendek Belediyesi Fen İşleri bu manada çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Başta yeni yol yapımı, yol açımı ve asfalt serimi olmak üzere, birçok yatırımımız hızla devam ediyor. Asfalt çalışmamız hava şartları el verdiği sürece devam edecek.” dedi. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür ettiler.

 

Bu haber 236 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Rafet
    1 hafta önce
    Karadere aksu yolu uzerinde sumbullude yolda asvalt yok yol bozuk bir arac zorla gecebiliyor aynji zamanda asvalt olmayan yer viraj ilerisi gorulmuyor burada illaki birinin canimi yanmasi bekleniyor neden yetkililer önlem almiyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOTOR TUTKUNLARINDAN ANLAMLI ZİYARET
MOTOR TUTKUNLARINDAN ANLAMLI ZİYARET
Polis Blokları Parkı Yenileniyor.
Polis Blokları Parkı Yenileniyor.