Reklamı Kapat

SAPITMA!

Yazar Filiz Toklu

Lut kavmi gibi helâk olmak istemiyoruz. Başımızda onca felâket musibet var iken illaki başımıza taş yağması gerekmiyor.
Sizlerin sapkın tercihlerine saygı duyulmasını istemeniz ise akıl tutulmasından ibarettir.

Evlatlarımızı kirli zihniyet ve sapkınlıktan korumanın yolu ise özenti olabilecek mecralardan uzak tutmak veya takibi elden bırakmamaktır.
Bir akım hâline getirilmeye çalışılan, sempatikçe hâli durumlarla şirin gösterilen , teknoloji ve moda öncülüğünde elebaşıligini yapan bu sapkınlıgin önüne geçilmelidir.
Yılanın başı küçükken ezilmezse, evlatları zehirlemekle kalmaz, toplumu yutarak helak olmaya kadar sürükler.

Toplumun hangi kesiminden, hangi görüşünden olursa olsun, kirli zihniyetlere çanak tutulması kabul görülemez, şeytanın avukatlığını yapanlar ise kendi cehennemlerine katlanmalilardir.

Akademik eğitim almışsın, edep yoksa? haya yoksa? maneviyattan uzaksan? ilmin hammallığindan ibaretsindir.

İnsanlar bulunmuş oldukları toplumun dinsel, örf adet ve değerlerine uygun ahenk içerisinde yaşamakla mükelleftir. Aksi tezatlik ise kabul görülemez. Allah insanı eşrefi mahlukat olarak yani yaratilmislarin en üstünü olarak yarattığı halde, hayvanat aleminin dahi doğasına aykırı olan sapkınlığa saygı duyulmasını beklemek? Gaflettir.

Yanlışa yanlış , doğruya doğru denir. Tercihlerinize saygı duyulmasını nasıl beklersiniz?
Emir yüce merciden ! Bunun üzerine iddia! taraf olma!
Beyanları ise;
su götürmez, fakat ateşe götürür.

Çok bildiğini zannedip? Gerçek ilmi bilmeyenler bir zahmet,
Kur'an'ı Kerim'i açıp LUT suresini okuyun!
Bir nesli yok etmek isteyen, ahlaki değerlerinin çökertilmesi yeterli görülmektedir.savaşlarin yapamadığını teknoloji ile yapılmaktadır. Saçma sapan programlar ile ahlak erozyonu yasatilmaktadır.

Ruhunu şeytana satanlardan, aklî ve ilmi irade beklenemez.

"Erkekleşen kadınlara, ve kadınlaşan erkeklere lanet olsun!"
(Hadisi şerif).

Yaradılış itibariyle, sağlık sorunu teşkil eden, dini literatürde hünsa olarak adledilen kişiler ise istisnadır ,istisnalar da kaideyi bozmaz, kural ve hüküm; keyfi ve tercihi sapkınlık içinde olanlar için binaenaleyh geçerlidir.
Saftan çıkan, raydan kayan insancıklar için zemin çok hassas! inancını, ruhunu ve bedenini pâk tutki? İnsan olmanın şuuruyla yaşayasın.

Sizler topitop olup yuvarlanmayi tercih, edin. Fakat toplumun temel mihenk taşı olan gençlere sapkinliklarinizi bulastirmayin, sizlerin atası Lut kavmiyken, tertemiz nesilin atası ise çocuk yaşlarında şehit olan Çanakkale ruhu taşıyan aslanlardir.

Toplumsal değer ve ahlakına sahip çık!
Saygılar (FT)✍️ VESSELAM...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Filiz Toklu - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya’dan Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya’dan Haber değil haberi geçen ajanstır.