Zafer Çakmak'ı sanunda yakalayıp röportaj yaptık

Soru : Başkanım Hendeksporumuz ile ilgili biraz bilgi alabilirmiyiz , 2018 yılı başında hedeflerimizin neresindeyiz?Cevap : Bilinmesini isterimki yöne...

Soru : Başkanım Hendeksporumuz ile ilgili biraz bilgi alabilirmiyiz , 2018 yılı başında hedeflerimizin neresindeyiz?

Cevap : Bilinmesini isterimki yönetim olarak beklentilerin farkındayız ve çok çalışıyoruz Hendekspor Kurumsal olma yolunda hızla ilerliyor kalıcı temeller adına bir çok faaliyet başladı ve devam ediyor. Altyapı tesisleri projesi , Çim saha Tadilat çalışması , Suni saha Tribün ve Ek bina Spor tesis çalışması başlıca yatırımlardır. Bu Konuda çok büyük gayret içerisinde çalışan ve bize inanan Sayın İrfan Püsküllü başkanıma Hendek halkı adına ne kadar teşekkür etsek azdır. Hendek halkının beklentisi olan Futbol alt yapılarımız şimdiden doldu taşıyor bundan hem halkımız memnun hemde biz memnunuz.

Soru : Bal ligi transferlerimizi tamamladıkmı?

Cevap : Tamamladık sayılır bir iki pürüz mevcut , onlarıda halletmeye çalışıyoruz. Bakınız Hendekspor Transfer Komitesi kurduk komitemiz gerçekten çok büyük emek ve gayret içinde çalışmalar yürüttüler. İnanın Kulübümüze kazandırılan Sayın hocamız ,Teknik heyet ve üst seviye futbolcuları transfer etmek kolay değil planlama , iletişim , güven ve sistem gerektirir. Transfer komitesi başkanı Sayın Fatih Sunman , Sayın Sadettin Meraklı , Sayın Kaan Sinan Sunman , Sayın Recai Kandemir ve Sayın Numan Cengiz İki ay zaman içerisinde çok titiz çalışmalar yaptılar ve takdir edilecek seviyede başarı elde ettiler. Haftalık değerlendirme toplantılarında sundukları rapor ile başarılarını gördük. Transfer komitesini başta başkanı olmak üzere canı gönülden kutluyorum tam bir ekip oyuncusu olduklarını gösterdiler.

Soru : Hendek İş-Siyaset-Sanayi olarak ve Hendek halkının Desteği yeterlimi?

Cevap : Bu konuda yeterli desteğin biraz uzağındayız , BAL liginin hendek kamuoyu tarafından seviyesinin pek algılanmadığını düşünüyoruz. Biraz katkılarını söyleyelim siz karar verin ; toplamda 8 ay da 13 hafta deplasman takımları hendeğimize gelecek en az 2000 – 3000 kişi cumartesi Pazar şehrimize maddi kaynak sağlayacak , takımların otellerde konaklamaları dahil diğer tanıtımlar açısından da bir çok katkısı olacaktır. Sonuçta biz büyük ilçeyiz Halkımızın beklentisi ve memnuniyetini siz basın mensupları daha iyi görüyor ve ölçüyorsunuz. 2018 yılında İş ve Siyaset olarak altın çağını yaşayan Hendek ‘te söz sahibi olanların Hendekspor için gerekeni yapacağını düşünüyorum.

Soru : Bu aralar pek ortalarda görünmüyorsunuz hakkınızda istifa etti gibi iddalar mevcut. ne söylemek istersiniz?

Cevap : Soru için ayrıca teşekkür ederim , Öncelik ile Özel işlerimdeki yoğunluk nedeni ile bu aralar gerçekten çok fazla zamanım olmuyor , tabi ‘ki işlerimizi ‘de aksatmamamız lazım. Kamuoyunda çıkan hiçbir dedikoduya aldırmıyoruz ve bu tür polimiklere de girecek vaktimiz ‘de yok! Yönetim Kurulumuz ve sayın Belediye başkanım İrfan Püsküllü ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyoruz.

Soru : Başkanım yeni sezon için temenni ve dilekleriniz nelerdir?

Cevap : Öncelik ile Yüce Allah bizleri mahcup etmesin çok çalışıyor ve gayret ediyoruz umarım istediğimiz gibi bir sezon ile Sporsever halkımızın keyif ile izleyeceği centilmen ve başarılı bir takımı olur.

Derdi Hendek olan Başta Sayın Belediye Başkanım İrfan Püsküllü beye katkılarından dolayı Yönetim kurulum ve Hendek halkı adına teşekkür ederim. Ayrıca Sayın Levent Bülbül ve Sayın Ümit Dikbayır milletvekillerimi kutlar , Cenab-ı hak ‘tan Siyasi hayatlarında muaffakiyetler dilerim.

Birlik , beraberlik ve gönüldaşlık ile HENDEK sevdamız daim olsun inşallah. Saygılarımla

Teşekkürler Başkanım / Ben Teşekkür ederim

21 Temmuz 2018 -


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.