SAKAL, Şiddetle RED Etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Şenay Sakal'la sohbet.

SAKAL, Şiddetle RED Etti.

Güzel bir haftasonu, uzaktan bir ses,

*Çayın varmı güzel insan!

Ses Şenay Başkana ait ,

Tabii ki başkanım buyur,

çaylar geldi sohbet her zamanki gibi Koyu,

Konumu, e tabii ki doğal mecrası SİYASET.

 

Nerden Sordum o soruyu !!!

 

Ben pek böyle şeyler yapmazdım ama boş tamı bulundum yoksa gerçekten bende merak ediyor muydum bilemiyorum,  sormuş bulundum!

  • Başkanım, Ak parti nin içinde ki guruplaşma, Parti içi çekişme teşkilat bünyesindeki kişileri şucu bucu diye ayıranlar, böyle bir şey gerçekten varmı?
  • Ak Parti Hendek te bölündü mü?
  • Parti içinde bir kısır çekişme varmı?
  • Özellikle, Şenay'cı Ali'ci velici şeklinde guruplaşmaların olduğu

Her yerde bunlar konuşuluyor, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

 

Şenay başkan ne kadar belli etmese de bu soruya çok bozulmuştu, bunu taburesini bana çevirirken surat ifadesinden anlamıştım.

Bakın, diyerek başladı.

 

Bizler hepimiz önce AK PARTİ liyiz.

Ak Parti de siyaset yapmamızın tek sebebi, önce ilçemize sonra ülkemize vatandaşlarımıza daha iyi hizmet getirebileceğimize olan inancımızdır.

Ben dahil AK PARTİ teşkilatlarında aktif olarak görev yapan hiçbir arkadaşımız, Gerek Partimizin gerek ilçe ve ülkemizin menfaatlerine zarar verecek bir tavır ve davranış içinde olamazlar.

Tabiî ki her birimizin farklı düşünceleri fikirleri olabilir, fikir ayrılıklarıda olabilir. Önemli olan ortaya atılan fikrin ne derece milletin menfaatine olduğudur.

Bu demek değildir ki, ben yâda bir başka arkadaşım parti içinde ayrılık yada bölücülük yapıyor.

Aksine güzel olan Ak Parti teşkilatlarında herkesin fikrini söyleyebilmesi bunu da hep beraber tartışıp en doğru kararı verebilmesidir.

 

Bizler Tüm Ak Parti teşkilatları Belediye Başkanının dan Meclis Üyelerimize, Ak Parti ilçe başkanımızdan yönetim kurulu üyelerimize kadar her birimiz, Hendek İlçemiz ve Ülkemiz için iyi olacak çalışmalarda tek yürek olmasını biliriz.

 

Bunu geçmişte de bugünde her zaman göstermişizdir.

Bu söylemleri yapanlar, konuşanlar, Sağda solda anlatanlar bizim birliğimizi ve beraberliğimizi kıskanan, önümüzdeki süreçte siyasi ortamdan nemalanmak isteyen kişilerdir.

 

Onların görevi muhalefet, muhalif olmak, onlar görevlerini yapıyor.

Önemli olan bizim camiamızın bu gibi oyunlara karşı sağla durmasıdır,

Biz bunu her zaman başarmış bir camiayız.

Kısaca sizin duyduklarınız, Muhalefetin duymak istediğidir.

 

Ancak, kendileri çalar kendileri oynarlar.

 

Biz Ak parti Camiası Olarak önümüzdeki seçimler de bir kere daha söylenenlerin doğru olmadığını

Ak Parti nin sadece bu gün değil, geçmiştekiler de dahil, Belediye Başkanın dan Meclis Üyelerinden İlçe Başkanın dan Yönetimlerinden tutunda Delegelerinden üyelerine kadar tek yürek, tek bilek olduğumuzu önümüzdeki seçimlerde herkesin göreceğini anlayacağını bilmenizi isterim.

,

Bu vesile ile, Ak Parti teşkilatlarında kurulduğu günden bu güne kadar çalışmış, görev yapmış, emeği geçmiş bizlere güvenip oy vermiş olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, bu kutlu mücadele dün olduğu gibi bu günde ilk günkü aşk ve ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

Hiçbir kardeşim bu davaya zarar verecek bir anlayış içersinde olmadığına dair inancım sonsuzdur.

 

   Sayın başkanla olan sohbetin en can alıcı noktaları bunlardı bizde kendisinden izin alarak sizlerle paylaşmak istedik.

                                            Ahmet Köse / www.sakaryadanhaber.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 Eylül 2018 -


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Selim Duran - Zor zamanlarda bir olmanın önemini kavramış bir başkan bu birliğin beraberliğin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya calısmıs insallah anlarlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 16 Eylül 13:36
02

Şaşırdım - şaşırdım sevinsemmi üzxülsemmi bilemedim eski bir akpartili ama reisci birisi olarak partiyi hala bir beraber tutmak isteyen birilerinin kaldigini görmek beni şaşırttı bakalim nereye jkadar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 19:08
01

Mesut Derman - Yanlış haztirlqamiyorsam akpartinin ilk ilçe basşkanı sizdiniz işte ilk olmak böyle birşey büyükllük yapmışsınız tebrik ediyorum kol kırılir yen içinde kalir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 19:04