Başkan Sevindik Sakarya'lı hemşehrilerinin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı

 Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik yayınladığı mesajla Sakarya'lı hemşehrilerinin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı. Başkan Sevindik” Kadir gecesinin şehrimize, şehrimizin kıymetli insanlarına güzellikler getirmesini dilerim. Kadir Geceniz mübarek olsun.” dedi

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik Kadir Gecesi nedeni ile bir mesaj yayınladı. Başkan Sevindik Kadir Gecesi’nin bir hüküm gecesi olduğunu ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti "Bu mübarek gecede işlerimiz, yaptıklarımız, davranışlarımız takdir edilir ve hükmü verilir. Yüce Rabbimiz bu bereketli gecede kullarıyla ilgili her şeyi karara bağlar. Af ve mağfiret gecesi, hem kişisel olarak kendimizle hesaplaşma hem de Rabbimizle konuşma gecesidir. İnşallah bu gecenin sonunda affedilenlerden, günahlarından arınanlardan oluruz.

Mübarek geceleri, kutsal günleri hem birey hem de toplum olarak fırsat kabul etmeliyiz. Kutsal gecelerde millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha çok düşünmeli, toplum olarak da barışmak için vesile saymalıyız. Savaşların, kavgaların, afetlerin ve kıtlıkların daha da arttığı günümüzde barış dini olan İslam, tüm insanlık için bir kurtarıcı olarak parlamaktadır.

Kıymetli Sakarya'lı hemşerilerim bir Ramazan ayı daha geldi geçiyor. Mübarek Kadir gecesini en içten duygularımla kutlarken, bu hayırlı gecenin milletimizin her ferdinin kurtuluşuna vesile olmasını dilerim. Bir kez daha bin geceden daha hayırlı Kadir Gecesinin şehrimize, şehrimizin kıymetli insanlarına güzellikler getirmesini dilerim. Kadir Geceniz mübarek olsun." dedi.

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı

- Sakarya’dan Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/10071305/baskan-sevindik-sakaryali-hemsehrilerinin-ve-tum-islam-aleminin-kadir-gecesini-kutladi