DEVA’NIN İFTAR PROGRAMI YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

DEVA’NIN İFTAR PROGRAMI YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, iftar programına katılanlara teşekkür etti.
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nca 28 Nisan Perşembe günü Reisoğlu tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine 2050 kişi katıldı.  Mehmet Erdoğan il teşkilatı olarak düzenlediğimiz ve Genel Başkanımızın teşrifleri ile onurlandırdığı iftar programına davetli olan katılımcıları aramızda görmekten mutluluk ve onur duyduk.  Ramazan ayı birlik,  beraberlik sağlamaktan ve paylaşmaktan geçiyor. Bu vesileyle böyle bir organizasyon gerçekleştirdik. İftar yemeğimize katılanlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dedi.

BABACAN’IN TEŞEKKÜR MESAJI   
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, iftar yemeği çıkışında Sakarya İl Başkanlığınca organize edilen iftar yemeği için İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a “Organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Babacan sosyal medya hesabında da paylaştığı fotoğraflarla birlikte “Sakarya’da kalabalık ve büyük bir iftar sofrasında bir araya geldik. İftar soframızda bizlere eşlik eden Sakaryalı dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

ERDOĞAN; “DAVETLİLERİMİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK VE ONUR DUYDUK”
Mehmet Erdoğan teşekkür mesajında; “İftar programımıza iştirak eden, Siyasi Partilerimiz, İl Başkanları ve CHP Grup Başkanı, Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı ve Meclis Başkanına, Sanayicilerimiz ve Tüccarlarımıza, Ziraat Odaları Başkanlarımıza, Esnaf Odaları Başkanlarımız ve Yöneticilerine, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve tüm Muhtarlarımıza, Emeğin temsilcisi Türk-İş ve Hak-İş’in bağlı olduğu Sendika Başkanları ve Yöneticilerine, Hemşehri ve Kültür Derneklerimiz Başkan ve Yöneticilerine, Ekonomi tabanlı Sivil Toplum Kuruluşları olan ASKON, MÜSİAD, SASİAD, TOBB Genç Girişimcilerine, Ekonomi ve Ticaret Derneği’nin çok değerli Başkan ve Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşları yöneticilerine, EYT Platformu ve KHK’lılara, Engelliler Derneklerine, Genel Merkez Yöneticimiz ve çevre illerden gelen İl Başkanlarımız ve Yöneticilerimize, değerli Basın mensuplarımıza ve Partimizin tüm Teşkilat mensuplarına katılımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hepsi hoş geldi ve şeref verdi. Tüm davetlilerimizi aramızda görmekten mutluluk ve onur duyduk.” İfadelerine yer verdi.

- Sakarya’dan Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/10085611/devanin-iftar-programi-yogun-katilimla-gerceklesti