LEVENT BAL’DAN DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

Sakaryanın tanınmış simalarından S.S. Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bal Hanedan Tesislerinde gerçekleştirdiği dillere destan muhteşem bir görkemli düğün töreniyle Feyzanur Adalı ile hayatını birleştirdi.

TANINMIŞ ISIMLER YALNIZ BIRAKMADI

Aynı zamanda Bal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı olan ve çevresinde her kesimden tanınan ve bir o kadarda sevilen Kıymet Halit Bal çiftinin oğlu Levent Bal ile Arzu Adnan Adalı çiftinin güzeller güzeli kızı Feyzanur Adalı adeta izdihama yol açan bir törenle evlenerek bir ömür boyu sürdürmeyi planladıkları hayatlarına evet dedi. Cemiyete Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya İYİ Parti İl Başkan Selçuk Kılıçaslan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve Kadın Kolları Yöneticileri AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erkan Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şakir Feridun Canbaz Sakarya Otobüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Cevat Demir Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Adil Köseoğlu Sakaryaspor Kulüp Başkan Yardımcısı Cumhur Genç 1. OSB Genel Müdürü Ahmet Çubukcu Opr. Dr. Sadık Akbıyıklı Ada İskender İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Bilaloğlu Bayar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Bayar Baysılan Motor Yönetim Kurulu Başkanı Cebrail KabakBoen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Adil Zeyrek Can Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Can Kılıç Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kılıç Öztürk Otomoiv Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Öztürk ve Ergün Öztürk Sever Nakliyat Serkan Ay TEB 7 Emin Araç Park Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tetik Ülgen Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ülgen Ünbay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Ünal İşadamı Ali Kaplan Altay Akbıyık Fahri Sayın İlker Tank Kenan Köseoğlu Mehmet Emanetoğlu Muammer Güneş Murat Acar Musa Kahyalar Önder Kahramanoğlu Selami Balkaya Servet Gümüş Volkan Kâhyalar Yaşar Gilan ve Tatangalar Tribün Lideri Baba Murat Ercan S.S. Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifleri Üyeleri ile  iş siyaset spor sanat camiasından birçok tanınmış isimde hazır bulundu.

YILIN DÜĞÜNÜ OLACAK GIBI

Feyzanur Levent Bal çiftini tebrik etmek için salonda uzun kuyruklar oluşturan davetliler yoğunluktan dolayı âdeta birbirleriyle yarışırken çiftin bu mutlu günlerine katılamayan davetliler ise yolladıkları çiçeklerle salonu çiçek bahçesine çevirdi. Gecede sahneye çıkan tanınmış Pop Sanatçısı Zeynep Dizdar ile Rumelili Sanatçı Orhan Kemal söylediği hareketli şarkılarıyla davetlileri coşturarak geceye ayrı bir renk kattı. Herkesin çok konuşacağı görkemli düğün sonrası çiçeği burnunda genç çift Feyzanur Levent Bal bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür ederken düğün sonrası balayına nereye gittiklerini ise sır gibi sakladı.

- Sakarya’dan Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/1782110/levent-baldan-dillere-destan-dugun