En İyi Ne İse Biz Onun Peşinde Olmaya Devam Edeceğiz

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanları Toplantısı’nda konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Adapazarı bizim sevdamız ve biz Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Şehrimize olan aşkımızı bizi tanıyan herkes yakinen bilir. Milletimizin teveccühüne layık olacak ve yapacağımız her çalışmada en iyi ne ise biz onun peşinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mahalle Başkanları Toplantısı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Yusuf Özden ile birlikte AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş’un başkanlık ettiği mahalle başkanları toplantısına katıldı. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Recep Kılıç’ın da yer aldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Kurtuluş, teşkilata gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür etti, mahalle başkanlarının daha aktif bir çalışma göstereceklerine olan inancını paylaştı.

Gönlümüzde Sınırlar Yok

Kurtuluş’un açıklamalarının ardından bir konuşma gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, önemli mesajlar verdi. Yola çıktıkları ilk günden itibaren tüm mesailerini Adapazarı insanının daha huzurlu ve daha güzel bir şehirde yaşamalarını sağlamak için harcadıklarının altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı bizim sevdamız ve biz Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Şehrimize olan aşkımızı bizi tanıyan herkes yakinen bilir. İlk günden itibaren bizim gönlümüzde sınırlar yok, biz memleket ve millet sevdalısıyız diyerek kolları sıvadık. Nisan ayından itibaren hamdolsun 11 projemize start verdik, yeni vizyon projelerimiz için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Adapazarı’nı Daha Güzel Günler Bekliyor

Teşkilatın ve özellikle mahalle başkanlarının belediye çalışmalarındaki aktif katılımının öneminden bahseden Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızın 84 mahallesinin, her sokağının sıkıntısını, o sokakta yaşayan hemşehrimizin durumunu, talep, şikâyet ve önerilerini tespit eden bir teşkilat yapısı ile yolumuza devam edeceğiz. Muhtarlarımızla, mahalle başkanlarımızla, il ve ilçe teşkilatlarımızla, Milletvekillerimizle her zaman koordine halindeyiz. Büyükşehir Belediyemizle, SASKİ Genel Müdürlüğümüzle ortak ve önemli çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Her yaptığımız işte çok hassas olduğumuzu özellikle vurgulamak istiyorum. Adapazarı’mızı inşallah daha güzel günler bekliyor. Biz bir ve beraber olduğumuz sürece hedeflerimize ulaşmamak için hiçbir neden göremiyorum. Milletimizin teveccühüne layık olacak ve yapacağımız her çalışmada en iyi ne ise biz onun peşinde olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Çalışma Notları Paylaşıldı

Başkan Mutlu Işıksu’nun konuşmalarının ardından mahalle başkanlarının notları paylaşılırken, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden ve SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Recep Kılıç, gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

- Sakarya’dan Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/3163169/en-iyi-ne-ise-biz-onun-pesinde-olmaya-devam-edecegiz