Adapazarı Bilgi Evi Üniversiteye Hazırlıyor

Adapazarı Belediyesi Merkez Bilgi Evi 12’nci sınıf ve mezun öğrencilere yönelik eğitim faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Yapılan açıklamada, deneyimli eğitmen kadrosu ile ücretsiz düzenlenen üniversite hazırlık kurslarına öğrenciler davet edildi.

Tamamen Ücretsiz

Adapazarı Belediyesi Bilgi Evleri, faaliyetlerine hızla devam ediyor. Merkez Bilgi Evi, tamamen ücretsiz olarak hizmet verecek üniversite hazırlık kurslarında, deneyimli eğitmen kadrosu, kitap ve test gibi materyal desteği ve periyodik olarak uygulanan deneme sınavları ile öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlamayı amaçlıyor.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru İçin

Bilgi Evi’nden yapılan açıklamada, “Üniversite hazırlık kurslarımızla gençlerin hedefine ulaşmalarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. 12’nci sınıf ve mezun öğrencilere yönelik kurslarımıza 11’inci sınıflar da dâhil olabilecek. Hafta içi ve hafta sonu kurslarımızda sayısal ve eşit ağırlık sınıfları oluşturarak, Türkçe, Matematik, Tarih, Felsefe, Fizik, Kimya ve Biyoloji dallarıyla üniversiteyi hedefleyen gençlerimize yol göstermek istiyoruz. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0 (264) 277 0104 telefon numaramızı arayabilir ve Semerciler Mahallesi Yuvam Sokak Numara 18 adresimize gelerek başvurularını oluşturabilirler.” denildi.

- Sakarya’dan Haber, Sakarya haber bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/3284644/adapazari-bilgi-evi-universiteye-hazirliyor