Sezen Aksu Kimdir? Tüm Şarkıları

Türk Müziğinin Minik Serçesi Sezen Aksu kimdir? Sesiyle geniş kitleleri kendisine hayran bırakmayı başaran Sezen Aksu şarkıları nelerdir? İşte Sezen Aksu konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntılar! 1954 doğumlu olan Sezen Aksu, aslen Denizli Sarayköy doğumludur. Onun hayatında 1970’li yıllar etkili bir dönüm noktasındır. 1970’li yıllardan sonra Türk Müziğinde önemli bir figür haline gelmeyi başaran Minik Serçe, Türk Pop Müziğine tam anlamıyla yön vermeyi başarmış olan bir sanatçıdır. Sezen Aksu sadece şarkılarıyla değil, besteleriyle de her zaman iddialı bir konumda yer almaktadır. Hatta günümüzde pek çok ünlü onun besteleri sayesinde geniş kitlelere seslenmeyi başarmıştır. Hem söz yazarı hem besteci hem de güçlü bir yorumcu olan Sezen Aksu, kendisine vokallik yapan pek çok ismin de ünlü olmasında destek olmuştur.

Sezen Aksu Tüm Şarkıları indir

Her zaman zihinlerde yer edinmeyi başaran seslerden birisi olan Sezen Aksu hemen her şarkısıyla müzik piyasasına damga vurmuştur. Dolayısıyla onun şarkılarına olan ilgi de her zaman üst düzeyde kalmıştır. Bu kapsamda Sezen Aksu tüm şarkıları indir platformlarının da son derece popüler olduklarını rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır. 

Haydi Şansım albümüyle ilk kez dinleyicisinin karşısına çıkan Sezen Aksu, daha sonraki süreçte Serçe, Sevgilerimle, Sen Ağlama, Sezen Aksu Söylüyor gibi albümlere de imzasını atmıştır. Sezen Aksu tüm şarkıları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı şarkı da çıkmaktadır. Mesela onun Firuze şarkısı her zaman zihinlerde yer etmeyi başaran parçalar arasında yer almaktadır. Yine Gülümse ve Şarkı Söylemek lazım adlı parçaları da her zaman zihinlerde yer edinmeyi başarmıştır.

Sezen Aksu - Yansın İstanbul (Can Mintas Remix) indir

Sezin Aksu son zamanlarda yeni şarkılarıyla da gündem olmayı başarmış olan bir sanatçıdır. Sezen Aksu Yansın İstanbul ( Can Mintas Remiz ) indir uygulamalarına olan ilgi de günden güne artış göstermektedir. Tam da bu noktada şayet Sezen Aksu’nun şarkılarını indirmeyi istiyorsanız mutlaka bu alanda uzman olan bir platformu tercih etmelisiniz!

kaynak: https://sarki.org

- Sakarya’dan Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/7543472/sezen-aksu-kimdir-tum-sarkilari