Hendek'te bugün vefat edenler 3 Eylül 2021

Kazımiye Mahallesinden Duygu, Dursun ve Turgut Sakin’in babaları Tekelden emekli Sait Sakin vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakiben Kazımiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Dursun SAKİN( Oğlu )

0537 294 19 98

Yeni Mahalleden Tosyalı Mehmet Karagözlü ’nün damadı, Hasan ve Hüseyin Karagözlü ‘nün enişteleri, Erhan ve Orhan Karagözlü ’nün babaları, Mükerrem Karagözlü ‘nün eşi Osman Akboyun’unun dünürü, Ali İhsan Karagözlü vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Rasimpaşa Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Orhan Karagözlü( Oğlu )

0532 506 50 77

           VEFAT

  Güldibi Mahallesinden Merhum Terzi Yusuf'un torunu, Merhum Burhan Taşkın'ın oğlu, Merhum Ferhan ve Yücel Taşkın’ın yeğeni, Muhammet Taşkın'ın amcasının oğlu, Nejla, Zehra, Firdevs ve Tuğba Taşkının abileri Yusuf Taşkın vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 18.00 de Mahmutbey Mahallesi Osman Yılmaz Caddesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Hendek Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

HALİT ODACI (Abisi)

0533 212 95 90 

       VEFAT

Çağlayan Mahallesinden Merhum Kemal Esen'in oğlu, Merhum Cemal Bedel’in damadı, Merhum Tacettin ve Ergin Esen’in kardeşi,  Murat ve Yusuf Esen’in babası, Murat, Emrah ve Melih Esen’in amcası, Ercan ve Süleyman Kırışın dayısı, İsmail Kırış’ın eniştesi, Çağlayan Mahalle Muhtarı Muharrem Bedel ve Kadri Bedel’in eniştesi, İsmail ve Muharrem Barurutçu’nun teyzesinin oğlu, Ferhat Sözlü'nün damadı, Kamil Esen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Esen (oğlu)

- Sakarya’dan Haber, Yerel bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/7741055/hendekte-bugun-vefat-edenler-3-eylul-2021