Xprime Fabric Oyuncu Koltuğu

Rahatlık ve konfor son dönemlerin en çok aranan nitelikleri arasında yer almaktadır. Bu durumda oyuncu koltuğu tercih ederken Xprime Fabric oyuncu koltuğu tercih edilerek oyunda kazanma şansı ve şevki zirvelere çıkartılabilmektedir. En özel ve konforundan asla ödün vermeyen bu marka ile sınırsız yanı sıra keyifli bir şekilde oyun zevkini zirveye taşımak mümkündür. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan ya da sıkıntı ile karşılaşmadan bu koltuğa saniyeler içerisinde sahip olmak mümkündür. Eşsiz bir koltuğa sahip olmak ise sadece saniyeler sürerken bu platform içerisinde sunulan alternatiflerden yararlanmak yeterlidir.

Xprime Fabric Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Konforlu kullanım imkanı sunan Xprime Fabric oyuncu koltuğu özellikleri içerisinde yer alan sportif görünüm.

Şıklığı ile beraber rahat kullanım imkanı sunmasından dolayı sorunsuz olarak oyun keyfi sürdürülebilir.

Terletme yapmaz

Yıpranma ya da aşınma gibi durumlarda söz konusu olan garanti belgesi ile geri iade imkanı sunulmaktadır.

Birinci kalitede PU deri imalatı ile yapımı tamamlanmıştır.

Xprime Fabric Cool Kumaş Oyuncu Koltuğu

Oyun tutkunlarının ilk tercihleri arasında yer alan Xprime Fabric cool kumaş oyuncu koltuğu sayesinde sorunsuz olarak oyun keyfinin tadını çıkartmak mümkün hale gelmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yada sıkıntı yaşamadan keyif dolu dakikalara sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Platform içerisinde en eşsiz koltuğa sahip olmak için sizlerde en beğenilen ürünü sipariş edebilir ve uygun fiyatlarda hayal ettiğiniz ürüne kavuşma sevincini yaşayabilirsiniz. En rahat ve en şık koltuğa sahip olmak için yalnızca bu platform içerisinde istenilen ürünü sipariş etmek yeterli olmaktadır. Hem erkekler için hem de kadınlar için özel tasarlanan koltuklara sizlerde pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her rengi bulunmasından dolayı sıkıntı yaşamadan istenilen renkte ve ebatlarda sunulan koltuğa sizde sahip olabilirsiniz. Renk konusunda çelişki yaşanması halinde yalnızca yapılması gereken popüler renkleri ve en trend renkleri araştırıp analiz ederek keyifli bir alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Xprime Fabric Cool Kumaş Oyuncu Koltuğu Özellikleri

5 dakika süren montaj süresi ile Xprime Fabric cool kumaş oyuncu koltuğu özellikleri ile sorunsuz olarak incelenebilmektedir.

Koltuğun oturma alanı 45 cm olurken yanı sıra bel ağrısı yaşamamak adına bel yastığı da yer almaktadır.

Bel yastığından rahatsız olanlar ise kolay bir biçimde bel yastığını çıkartma şansına sahiptir.

Genişlik 70 cm olurken bunun yanında 74 cm derinlik özelliğine sahip olmaktadır.

Xprime Fabric Serisi Oyuncu Koltuğu

Özel olarak tasarlanmış olan Xprime Fabric cool kumaş oyuncu koltuğu özellikleri içerisinde yer alan birinci kalitede deri kumaş kullanılmasından dolayı herhangi bir sorun yaşamadan kullanım rahatlığı sunmaktadır. Bu platform içerisinde en özel tasarımlar ile uygun fiyatlarda sunulmakta olan eşsiz koltuğa sahip olmak sadece tek tuşla mümkün hale gelmektedir. Keyif dolu oyun oynama imkanı sunan bu koltuk kullanım rahatlığı yanı sıra sadece ara yüzü sayesinde herhangi bir sıkıntı yada problem yaşamadan saniyeler içerisinde istenen ürünü bulmak mümkündür. İstenilen renkte istenilen özellikte koltuğa sahip olmak için sizlerde siparişinizi vererek zirveye ulaşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Xprime Fabric Serisi Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Ürün ağırlığı 14 kg olmasından dolayı Xprime Fabric serisi oyuncu koltuğu özellikleri en çok araştırılanlar arasında yer almaktadır.

Sadece 5 dakika montaj süresi beraberinde kurulum işlemi tamamlanabilmektedir.

90 cm sırt dayama yüksekliği

Ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg olmaktadır.

İsteğe göre bel yastığı çıkarılabilir

180 dereceye kadar eğim imkanı yer almaktadır.

Yükseklik ayarı 7 kademe olarak belirlenmiştir.

Ofisel Ofis Koltuğu

Ofis koltuklarının gerek görünümü gerek ise de kalitesi açısından ofis ve şirketlerin prestiji için önemli bir etkendir. Bu nedenle de ofis için tercih edilen koltukların kaliteli bir görünüm vermesi gerekmektedir. Ofisel ofis koltukları ve yönetici koltuğu en üst segment mekanizma ve malzemelerden üretilmiştir. Özel mekanizması sayesinde konforlu bir kullanım sağlar.

- Sakarya’dan Haber, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/8086307/xprime-fabric-oyuncu-koltugu