Hendek'te bugün vefat edenler 13 Kasım 2021

VEFAT
Kemaliye Mahallesinden Merhum Mecit ve Nimet Demir’in oğlu, Ünal, Şenol, Fevzi ve Sevda Demir’in kardeşleri, İbrahim Çelik’in dünürü, Doğan Çelik’in kayınpederi, emekli Öğretmen Hasan Karagözlü ve İlçemiz esnaflarından Hüseyin Karagözlü’nün yeğenleri, emekli 112 acil Sağlık çalışanı Halil Demir vefat etmiştir. Cenazesi yarın ( Pazar günü ) Rasimpaşa Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Fevzi Demir ( Ağabeyi )
0531 088 23 94

VEFAT

Kargalıhanbaba Mahallesinden İsmail, Yusuf, Mustafa, Hasan ve Kemal Hamurci’nin babaları, Sağdık Çağlar’ın kayınpederi, Ahmet Hamurci vefat etmiştir Cenazesi bugün Kargalıhanbaba Yeni Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kargalıhanbaba Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hasan Hamurci ( Oğlu )

0 505 211 61 94

 

VEFAT

Karadere Mahallesinden Şaban, Hasan ve Semih Karakulak’ın babaları, Ömür ve Muhammet Karakulak’ın amcaları, Kemal Karakulak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karadere Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Semih Karakulak  ( Oğlu )

0532 155 98 14

 

VEFAT

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup İsviçrede ikamet eden Merhum Adem Tosun'un oğlu, Recep ve Ahmet Tosun,un ağabeyleri, Zekiye Başkurt, İsmail ve Zeki Tosun'un babaları, Mehmet Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:15 de Yenimahalle Huzur Evi karşısındaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Ahmet Tosun ( Kardeşi )

0 537 235 92 59

- Sakarya’dan Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryadanhaber.com/haber/8230779/hendekte-bugun-vefat-edenler-13-kasim-2021