• Dolar
    5.3335
  • Euro
    6.0598
  • Altın
    213.143
  • Bist
    92.227
mask

Abdurrahman Gürses Caddesinde Kaza 1 yaralı

Abdurrahman Gürses Caddesinde Kaza 1 yaralı

mask

Ekrem Yüce ile dostluğumuz

Ekrem Yüce ile dostluğumuz

mask

Hendek'te Dünya Engelliler haftası Armoni Düğün Sarayında kutlandı-İZLE-

Hendek'te Dünya Engelliler haftası Armoni Düğün Sarayında kutlandı-İZLE-

mask

Sofu Aday Adaylık Başvurusunu yaptı

Sofu Aday Adaylık Başvurusunu yaptı

mask

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'nun İstifası kesinleşti

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'nun İstifası kesinleşti

mask

Zirvede Kar yeniden başladı

Zirvede Kar yeniden başladı

mask

YILDIRIM BEYAZIT CADDESİ YENİLEME PROJESİ

YILDIRIM BEYAZIT CADDESİ YENİLEME PROJESİ

mask

Minik Tatanga Zeynep İkra hayata tutunamadı…

Minik Tatanga Zeynep İkra hayata tutunamadı…

mask

Hendekli Gaziler Kıbrıs'a Gidiyor

Hendekli Gaziler Kıbrıs'a Gidiyor

mask

Gazeteci Levent Candan Yazdı “AK Parti’de temayül tamamlandı Aday Adaylarını ne bekliyor…”

Gazeteci Levent Candan Yazdı “AK Parti’de temayül tamamlandı Aday Adaylarını ne bekliyor…”

mask

Yine Aynı Kavşak, Yine Kaza

Yine Aynı Kavşak, Yine Kaza

mask

Ak Parti Temayülde kimler oy kullanacak

Ak Parti Temayülde kimler oy kullanacak

mask

Hamit İsmailoğlu Hendek Belediye Başkanlığı aday, adayı oldu

Hamit İsmailoğlu Hendek Belediye Başkanlığı aday, adayı oldu

mask

Ali İnci Adaylık dilekçesini teslim etti.

Ali İnci Adaylık dilekçesini teslim etti.

mask

Kent Park’ın ismi Donatım Park oluyor

Kent Park’ın ismi Donatım Park oluyor

11 Aralık 2018 tarihli birinci sayfa mask
BİRİNCİ SAYFA

Sakarya'dan Haber Gazete Birinci Sayfamız

Sakarya’dan Habernin birinci sayfa arşivine buradan ulaşabilirsiniz...

Sakarya'dan Haber Birinci Sayfa

2. LİG

TAKIM O P
  1. 1. Bandirmaspor Baltok 0 0
  2. 2. Bugsaş Spor A.Ş. 0 0
  3. 3. Darica Gençlerbirliği 0 0
  4. 4. Etimesgut Belediyespor 0 0
  5. 5. Fatih Karagümrük A.Ş. 0 0
  6. 6. Fethiyespor 0 0
  7. 7. Kahramanmaraşspor A.Ş. 0 0
  8. 8. Kirklarelispor 0 0
  9. 9. Konya Anadolu Selçukspor 0 0
  10. 10. Manisa Büyükşehir Belediye Spor 0 0
  11. 11. Menemen Belediye Spor 0 0
  12. 12. Pendikspor 0 0
  13. 13. Sivas Belediye Spor 0 0
  14. 14. Şanliurfaspor 0 0
  15. 15. Tarsus İdman Yurdu 0 0
  16. 16. Tokatspor A.Ş. 0 0
  17. 17. Tuzlaspor A.Ş. 0 0
  18. 18. Zonguldak Kömürspor 0 0
TAKIMLAR TARİH
  1. Darica Gençlerbirliği Darica Gençlerbirliği 08.12.2018 13:30
  2. Fethiyespor Pendikspor 08.12.2018 13:30
  3. Menemen Belediye Spor Şanliurfaspor 09.12.2018 13:00
  4. Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kahramanmaraşspor A.Ş. 09.12.2018 13:30
  5. Tarsus İdman Yurdu Kirklarelispor 09.12.2018 13:30
  6. Zonguldak Kömürspor Bugsaş Spor A.Ş. 09.12.2018 13:30
  7. Etimesgut Belediyespor Sivas Belediye Spor 09.12.2018 13:30
  8. Konya Anadolu Selçukspor Tokatspor A.Ş. 09.12.2018 13:30
  9. Bandirmaspor Baltok Tuzlaspor A.Ş. 09.12.2018 13:30